Az iskola vezetősége

Szurmik Zoltán

Intézményvezető

 

Magyar nyelv és irodalom, Dráma

Magyar nyelv és irodalom, dráma szakos középiskolai tanár. Közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, érettségi vizsgaelnök, tantárgyi bizottsági elnök, elnök (magyar nyelv és irodalom emelt szintű érettségi)

Zuti Krisztián

A 10.B osztályfőnöke, Szakmai Igazgatóhelyettes

Magyar nyelv és irodalom, Színházelmélet, Színészmesterség gyakorlata

Magyar nyelv és irodalom -, Történelem -, Dráma szakos középiskolai tanár

juhaszm

Juhász Magdolna

Általános intézményvezető-helyettes

 

Történelem, orosz nyelv

Történelem -, orosz nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár. Mesterpedagógus, szaktanácsadó, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, érettségi vizsgaelnök, tantárgyi bizottsági tag, elnök (történelem emelt szintű érettségi)

Általános intézményvezető-helyettes

Jakob Nóra

A színész szakképzés vezetője

Drámajáték vezetés, animációs tréning gyakorlat, Színészmesterség gyakorlat, Drámapedagógia elmélete

Báb-és látványtervező, drámapedagógus

Szent-Ivány Kinga

Gyakorlati oktatásvezető

Kortárs-modern tánc alapjai, Kortárs-modern tánc gyakorlat, Színpadi mozgás gyakorlat, Színpadi tánc és akrobatika

Harangozó díjas, Az év táncosa díjas táncművész, táncpedagógus, koreográfus. Egyetemi oktató.

Szakmai munkaközösség vezetők:

Asztalos Dóra

A 11.A szakmai osztályfőnök helyettese, a Táncos munkaközösség vezetője

Színpadi tánc gyakorlat

Táncművész, táncoktató

Eck Attila

9. B osztályfőnöke, a Dráma munkaközösség vezetője

Színházelmélet, Színészmesterség gyakorlat, Ön-és társismeret

Drámapedagógus

Farkas Zoltánné

11.A osztályfőnök helyettese, a Reál munkaközösség vezetője

Természettudomány, Pénzügyi és vállalkozói ismeretek

Kémia szakos középiskolai tanár

Nieselberger Ádám

A 9.A osztályfőnöke, az Osztályfőnöki munkaközösség vezetője, IDB patronáló tanár

 

Matematika, komplex természettudomány

Kató-Földvári Melinda

Az Idegennyelvi munkaközösség vezetője

Angol nyelv

Lovrity Andrea Anna

A 9.A osztályfőnöke, a Humán munkaközösség vezetője

Magyar nyelv és irodalom, Történelem, Karinthy Frigyes irodalmi alkotókör

Magyar nyelv és irodalom, történelem szakos középiskolai tanár,  közoktatásvezető és pedagógus szakvizsga, érettségi vizsgaelnök, tantárgyi bizottsági tag és elnök (történelem, magyar nyelv és irodalom)
tankönyvszerző

A nevelőtestület tagjai:

Barkó Ferenc

A 11.A osztályfőnöke

 

Matematika

Matematika szakos középiskolai tanár

Berényi Andrea

Ének-és hangképzés egyéni gyakorlat, Egyéni hangképzés

Bogdán-Sákovics Eszter

jelenleg GYES-en

Logopédus, beszédtanár

Bogyó Ágota

Jelenleg GYES-en

Burján Orsolya

Ének-és hangképzés egyéni gyakorlat, Egyéni hangképzés

Drexler Vajk Dávid

Ének-és hangképzés egyéni gyakorlat, Egyéni hangképzés

Egyedné Szabó Erika

A 12.A osztályfőnöke

 

Angol nyelv

Fekete Anikó

A 11. B osztályfőnöke

Kóruséneklés, Ének-és hangképzés, Egyéni hangképzés

Ének-zene, andragógia szakos középiskolai tanár

Gera Anita

Színpadi mozgás gyakorlat, Néptánc gyakorlat

Táncművész, koreográfus, táncpedagógus

Góbi Rita

Klasszikus balett alapjai , Balett elmélet gyakorlati prezentációval, Színpadi mozgás gyakorlat, Színpadi tánc és akrobatika

Táncpedagógus, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett táncművész, koreográfus, Az Év táncosa

Hegedűs Réka Anna

Angol nyelv, Német nyelv, Foglalkoztatás, WS Studio, angol színjátszó kör “Shakespeare-stúdió” – angol nyelvű színjáték

Angol, német, dráma szakos középiskolai tanár

Herold Eszter

A 10.B osztályfőnök helyettese

Magyar, német, dráma szakos középiskolai tanár

Hiesz Hajnalka

A 11. A osztályfőnök helyettese

Színpadi mozgás gyakorlat, Projektszervezés és projektmenedzsment gyakorlata, Színpadi tánc gyakorlat

Hornyákné Doszpod Edit

Könyvtárostanári csoport Könyvtárhasználat

Könyvtáros tanár

Ivaskovics Viktor

Vers-és prózamondás gyakorlata, Előadó-művészeti gyakorlat

Kanyó Zsolt

Informatika

Földrajz, történelem szakos tanár, informatika szakos középiskolai tanár

Krausz Alíz

A 10.A szakmai osztályfőnök helyettese

balett

Kiss Judit Ágnes

Magyar nyelv és irodalom szakos drámatanár, író

Kovács Ágota

Angol nyelv

A 11.B osztályfőnök helyettese

Kovácsné Strasser Mária

Testnevelés és sport, “Ép testben ép a lélek” sportkör

Testnevelés szakos középiskolai tanár

Naszlady Éva

A 15.Sz  osztályfőnöke

Nedeczky Pál

Műszaki vezető, munkahelyi egészség és biztonság

Pallagi Ákos

Ének és hangképzés, színészmesterség

Pálosi István

A 12.A osztályfőnök helyettese

Papp Márta

A 13.GySz osztályfőnöke

Rogácsné Vitéz Borbála

Jelenleg GYES-en

Somfai Barbara

A 11.B osztályfőnöke

Szilágyi Gyula László

Klasszikus balett gyakorlat, Klasszikus balett alapjai

Szilasi Melinda

Jelenleg GYES-en

Tóth Miklós

A 14.Gy osztályfőnöke

Ujvári Milán

Klasszikus balett gyakorlat, balett elmélet, kortárs-modern tánc gyakorlat

Vaskó Ilona

A 12.A osztályfőnöke

Vincze Angéla

Ének és hangképzés

Óraadó tanárok

Blaskó Borbála

Színpadi mozgás, színészmesterség

Bori Viktor

Színészmesterség

Csoba Orsolya

Bevezetés a tánctörténetbe

Ezüst György Zoltán

Rajz és műalkotások elemzése, vizuális kultúra

Forgács Péter

Színészmesterség

Gyevi-Bíró Eszter

Színpadi mozgás

Kalmár Attila

Kortárs-moderntánc gyakorlat, előadó-művészeti gyakorlat

Marton Ervin Ferenc

Komplex természetttudomány

Papavasziliu Hrisztosz

Testnevelés és sport

Péter Petra Krisztina

Foglalkoztatás, tánctörténet

Somogyi Tamás

Színészmesterség

Takács Katalin

Beszédtechnika csoportos és egyéni gyakorlat

Varga Angéla

Színpadi mozgás, színpadi tánc

Varga László

Színpadi tánc, néptánc

Wéberné Rácz Erika

Pszichológia

A nevelést-oktatást segítő munkatársaink

  • Horváth-Bodor Enikő                     iskolatitkár
  • Váradi Anita                                      pszichológus
  • Balogh Erzsébet                                gazdasági ügyintéző
  • Szanyi Ildikó                                      színházi, pályázati referens
  • Varga Ildikó                                       gondnok, gazdasági ügyintéző
  • Fazekas Attila                                    rendszergazda
  • Lepczynski Jacek Tomasz               takarító
  • Szincsák Istvánné                             takarító, kézbesítő